Odpowiedź :
Dane:
mr=500 g
Cp=25%
Szukane:
ms=?
mH2O=?
ms=Cp*mr/100%
mH2O=mr-ms
Obliczenia:
ms=25%*500g/100%
ms=125 g
mH2O=500g-125g
mH2O=375 g
Odpowiedź:
ms=Cp*mr/100%=25%*500g/100%=125g
mH2O=mr-ms=500g-125g=375g
Wyjaśnienie:
Dane:
mr=500 g
Cp=25%
Szukane:
ms=?
mH2O=?
ms=Cp*mr/100%
mH2O=mr-ms
Obliczenia:
ms=25%*500g/100%
ms=125 g
mH2O=500g-125g
mH2O=375 g
Odpowiedź:
ms=Cp*mr/100%=25%*500g/100%=125g
mH2O=mr-ms=500g-125g=375g
Wyjaśnienie: