👤

zająć o masie 2 kg ucieka ze stałą prędkością 20m/s. Jaka ma energię kinetyczna. ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

m= 2kg

v= 20m/s

Ek=mv2/2

Ek=(2*20)2/2

Ek=160000/2

Ek=80000J