Odpowiedź :
Odpowiedź:
15,32 zł < 15,38 zł
Odpowiedź: tańsza zabawka kosztuję 15,32 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
najpierw patrzymy się na pierwszą liczbę w twoim przypadku jest to 1 mamy 2 razy jedynkę a więc patrzymy się na drugą liczbę w twoim przypadku jest to 5 mamy 2 razy 5 a więc patrzymy się dalej i mamy trójkę w dwóch przykładach patrzymy się dalej i w 1 przykładzie mamy 2 a w drugim 8 a więc tańsza jest ta z mniejszą liczbą.