👤

Oblicz moc urządzenia wiedząc, że praca wynosi 12kJ, a czas 2 minuty.

NA TERAZ DAJE NAJJJJJJJ


Odpowiedź :

Odpowiedź:

W=12000J

t=120s

P=?

P=W/t

P=12000/120

P=100W

Odp: Moc urządzenia wynosi 100W

Go Studier: Inne Pytanie