Odpowiedź :
Odpowiedź:
4 kg-zapłaciła 20 zł
otrzymała 8,50
1kg-?
Szczegółowe wyjaśnienie:
20zł-8,50=11,50
11,50:4=2,87zł
czyli za jeden kilogram zapłaciła 2,87 zł
liczę na najj
Odpowiedź:
20-8,50=11,50
4kg=11,50
1kg=x
4x=11,50/:4
X=2, 875
1kg kosztował 2,875
Szczegółowe wyjaśnienie:
Licze ze pomoglem