Odpowiedź :
Odpowiedź:
Liczę na naj :)
Szczegółowe wyjaśnienie:
3,25 x 2 = 6,5zł
3,25 x 3 = 9,75zł
3,25 x 0,37 = 1,20zł
3,25 x 1,29 = 4,19zł
2 kg jabłek = 6,50 zł
3 kg jabłek = 9,75zł
0,37 kg jabłek = 1,20 zł
1,29 kg jabłek = 4,19zł
Odpowiedź:
Liczę na naj :)
Szczegółowe wyjaśnienie:
3,25 x 2 = 6,5zł
3,25 x 3 = 9,75zł
3,25 x 0,37 = 1,20zł
3,25 x 1,29 = 4,19zł
2 kg jabłek = 6,50 zł
3 kg jabłek = 9,75zł
0,37 kg jabłek = 1,20 zł
1,29 kg jabłek = 4,19zł