👤

Kilogram winogron kosztuje 7,80 zł. Ile trzeba zapłacić za 0,2 kg winogron?

0,2 kg winogron kosztuje ?
zł.


Odpowiedź :

1kg=7,80
1:5=0,2
7,80:5=1,56zl

Trzeba zapłacić 1,56zl

1.56zł (nie jestem pewny)