Anonimgo Anonimgo Matematyka Rozwiązane Kilogram jabłek kosztuje 3 zł, a kilogram gruszek 4 zł. Ile kosztuje y kilogramów jabłek oraz b kilogramów gruszek? pomocy mam kartkówke