👤

Zad.12. Ewa kupiła mleko, twaróg i śmietanę. Zauważyła, że mleko
kosztuje o 30gr mniej od twaroguio 30gr więcej od śmietany. Jeżeli
twaróg kosztował 3,2zł, to ile Kasia zapłaciła za całe zakupy? Zapisz
obliczenia i odpowiedź.
Twoja odpowiedź
I​