Odpowiedź :
Odpowiedź:
1.
v - prędkość = 5 m/s
t - czas = 10 s
s - droga , jaką pokonał Jaś = v * t = 5 m/s * 10 s = 50 m
2.
v = 4/8 m/s
t = 10 s
s = v * t = 4,8 m/s * 10 s = 48 m
3.
v = 4 m/s
t = 8,8 s
s = v * t = 4 m/s * 8,8 s = 34 m
Odpowiedź:
1.
v - prędkość = 5 m/s
t - czas = 10 s
s - droga , jaką pokonał Jaś = v * t = 5 m/s * 10 s = 50 m
2.
v = 4/8 m/s
t = 10 s
s = v * t = 4,8 m/s * 10 s = 48 m
3.
v = 4 m/s
t = 8,8 s
s = v * t = 4 m/s * 8,8 s = 34 m