Odpowiedź :
Odpowiedź:
Dane:
t= 2,25h
V= 80km/h
Szukane:
s=?
Rozwiązanie:
s=V*t
s=2, 25h*80km/h
s=180km
Odp: Pokona drogę 180km.
liczę na naj ;)
Odpowiedź:
Dane:
t= 2,25h
V= 80km/h
Szukane:
s=?
Rozwiązanie:
s=V*t
s=2, 25h*80km/h
s=180km
Odp: Pokona drogę 180km.
liczę na naj ;)