Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]dane:\\W=200J\\F=0,1N\\t=2h\\\\szukane:\\s=?\\W=F\cdot s \Rightarrow s=\frac{W}{F}\\\\rozwiazanie:\\s=\frac{200J}{0,1N}=2000m=2km[/tex]
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
[tex]dane:\\W=200J\\F=0,1N\\t=2h\\\\szukane:\\s=?\\W=F\cdot s \Rightarrow s=\frac{W}{F}\\\\rozwiazanie:\\s=\frac{200J}{0,1N}=2000m=2km[/tex]
Wyjaśnienie: