ZADANIE W ZAŁĄCZNIKU CZAS TAK DO 12:30 CZYLI 10 MIN OD TERAZ KOCHAM OSOBE KTORA ZROBI I DAJE JEJ NAJ ODPOWIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJĘ

m=1500 kg
Fn=2600 N (siła napędowa)
Fo=1060 N (siła oporowa)
a=?
Fn-Fo=m*a (II zasada dynamiki Newtona)
a=(Fn-Fo)/m
a=(2600-1060)/1500
a≈1,03 m/s²