👤

CO BYŁO NA LEKCJI?
11 Jajko kosztuje 0,88 zł, a 1l mleka 2,45 zł. Które wyrażenia opisują koszt
zakupu w złotych 6 jaj i 31 mleka? Wybierz wszystkie poprawne odpo-
A. 6. (0,88 + 2,45) - 3
C.3. (2.0,88 + 2,45)
E. 6.0,88 +3.2,45
B.3. (0,88 +2,45) + 3
D. 6. (2-0,88 - 2,45)
F. 3.0,88 +62,45
odpowiednie komórki tabeli wyrażenia opisujace koszty zaku-​