Zadanie 1 proszę szybko!

Szczegółowe wyjaśnienie:
75mmm+5cm chyba tak jak się nie mylę
Odpowiedź:
P=4cm*7,5cm=30cm²
Obw. :4cm+4cm+7,5cm+7,5cm=23cm
Odp.: pole tego prostokąta wynosi 30cm²,a obwód 23cm
*nie wiem czy na pewno dobrze