Odpowiedź :
Odpowiedź:
ms = 320g
mr = ?
Cp = ?
mw = 3680g (zamieniłam na gramy)
mr = mw + ms
mr = 3680g + 320g = 3800g
Cp = 320g : 3800g*100%= 8,42%
Odp: Stężęnie procentowe wynosi 8,42%.
Wyjaśnienie: mam nadzieje ze jest git
Odpowiedź:
ms = 320g
mr = ?
Cp = ?
mw = 3680g (zamieniłam na gramy)
mr = mw + ms
mr = 3680g + 320g = 3800g
Cp = 320g : 3800g*100%= 8,42%
Odp: Stężęnie procentowe wynosi 8,42%.
Wyjaśnienie: mam nadzieje ze jest git