Odpowiedź :
M=F/a
M=6N/3m/s
M=2kg
Odp. Masa ciała wynosi 2 kilogramy.
Mam nadzieje, ze pomogłam. Za błędy przepraszam < 3
M=6N/3m/s
M=2kg
Odp. Masa ciała wynosi 2 kilogramy.
Mam nadzieje, ze pomogłam. Za błędy przepraszam < 3