Juliachojnacka29go Juliachojnacka29go Matematyka Rozwiązane Równanie zadanie za pomocą równania. Za 6 batoników i jedną czekoladę Daria zapłaciła 16 zł czekolada jest dwa razy droższa od batonika .Ile kosztuje czekolada?