👤

Zad 5 szybko Proszę

Zad 5 Szybko Proszę class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

B

Wyjaśnienie:

z wykresu odczytujemy że w ciągu sekundy pojazd rozpędził się do 3 m/s. Oznacza to, że jego przyśpieszenie wynosi 3 m/s^2.

F=m*a

m=F/a

m= 4500N / 3 = 1500kg = 1,5 T

Go Studier: Inne Pytanie