Surowiklenago Surowiklenago Matematyka Rozwiązane ciastka Makałki kosztują 3,75 zł za 150 g a z a 150 g ciastek pietraszów trzeba zapłacić 4,21 zł co kosztuje więcej 5 makałków które łącznie ważą 18 dag czy 7 Pietraszków które ważą łącznie 12 dag O ile złotych więcej.Pomocy?