👤

Zad.5

Jeśli 3 kg jabłek kosztują 7,20 zł, to ile zapłacimy za 10 kg jabłek?


Odpowiedź :

Szczegółowe wyjaśnienie:

3kg to 7,20zł

7,20 / 3= 2,4

2,4*10 = 24