Odpowiedź :
Odpowiedź:
t =20 min = 20*60s = 1200 s
W = 14400J
---------------------------------------
P = ?
W = P*t
P = W/t = 14400J/1200s = 12 W
P = 12 W
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
t =20 min = 20*60s = 1200 s
W = 14400J
---------------------------------------
P = ?
W = P*t
P = W/t = 14400J/1200s = 12 W
P = 12 W
Wyjaśnienie: