Oblicz objętość bryły ,której siatkę przedstawiono na rysunku. Szybko plss

Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
V = Pp × H
Pp = (4+1)×2/2 = 5 (cm²)
V = 5 cm² × 3 cm = 15 cm³