NA JAKIEJ WYSOKOSCI ZNAJDUJE SIE CIALO O M = 4kg ,jezeli jego ep=0,4kaJ ? BLAGAM NAPISZCIE MI ODPOWIEDZ JAK SFORMULOWAC DO TEGO ODPOWIEDZ BO KOMPLETNIE NIE UMIEM JEJ NAPISAC WYNIK ZNAM ALE NIE UMIEM ODPOWIEDZI SFORMULOWAC !!!!!!!!!! Prosze

Ep=m*g*h
h=Ep/(m*g)
h=400J/(4kg*10N/kg)=10m
Ciało znajduje się na 10 m wysokości.