Odpowiedź :
Odpowiedź:
Basia może kupić 4,5kg za 11.25zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Dzielimy 20 przez 8
20 : 8 = 2,5
1kg = 2,5 zł
Teraz 11.25 dzielimy przez 2,5
11.25 : 2,5 = 4,5
Mam nadzieje, że pomogłem i liczę na naj :)
Odpowiedź:
Basia może kupić 4,5kg za 11.25zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Dzielimy 20 przez 8
20 : 8 = 2,5
1kg = 2,5 zł
Teraz 11.25 dzielimy przez 2,5
11.25 : 2,5 = 4,5
Mam nadzieje, że pomogłem i liczę na naj :)