Pomocy. Tylko zad 2. Szybko

R=U/I
U1= 6V
I1=0,18 A
R1=U1/I1
R1=6/0,18
R1=33,3 Ω
R2=U2/I2
I2=0,06 A
U2= 5V
R2=5/0,06
R2=83,3 Ω