Arlettamichalik55go Arlettamichalik55go Matematyka Rozwiązane Wojtek kupił 8 zeszytów w kratkę po 2,65 zł za sztukę, 4 zeszyty w linię po 1,99 zł za sztukę i 2 bloki rysunkowe po 2,07 zł za sztukę. Ile zapłacił?