1.Ania kupiła 9 opakowań suszonych owoców po 0,25 kg w każdym. Ile kilogramów suszonych owoców kupiła Ania? ( zapisz obliczenia )
2. Ania kupiła warzywa za 7,25 zł, przyprawę za 2,20 zł i owoce za 10,86 zł.
Ile reszty otrzymała z 50 zł. ( zapisz obliczenia )Czytnik immersyjny
3. Zapisz w postaci liczby mieszanej i skróć, jeśli to możliwe: 1,3
4. Zapisz w postaci dziesiętnej: 78 / 1000
5. Zapisz w postaci ułamka zwykłego i skróć, jeśli to możliwe: 0,45
6. oblicz: 26,7 x 1000
7. Zapisz w postaci dziesiętnej: 2 3/100
PLIS DAJE 30 PKT I JAK KTOS POWIE JAK NAJ TO TEZ DAM