Weronikalis08go Weronikalis08go Matematyka Rozwiązane 4. Za dwa zeszyty i trzy długopisy Ania zapłaciła 14,30 zł. Długopis jest 3 razy droższy od zeszytu. Jaka jest cena zeszytu, a jaka długopisu?