👤

Ogorki kosztują 3,50 zł za kg. Ile zapłace za dag?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1 kg = 100 dag

3,50 zł za 1 kg

3,50 zł : 100 = 0.035 zł

0.035 zł za 1 dag