Odpowiedź :
Odpowiedź:
Promocyjne opakowanie szamponu zawiera 390ml
chyba
....................
Odpowiedź:
30% = 0,3
300 ml • 0,3 = 90 ml
300 ml + 90 ml = 390 ml
390 ml - 300 ml = 90 ml
Odp. Opakowanie promocyjne zawiera o 90 ml więcej szamponu.
Odpowiedź:
Promocyjne opakowanie szamponu zawiera 390ml
chyba
....................
Odpowiedź:
30% = 0,3
300 ml • 0,3 = 90 ml
300 ml + 90 ml = 390 ml
390 ml - 300 ml = 90 ml
Odp. Opakowanie promocyjne zawiera o 90 ml więcej szamponu.