👤


6. Uzupełnij zdania, wpisując w miejsce kropek droższe lub tańsze.
a) 2 chleby po 2.45 zł są
niz 8 bułek po 69 gr.
b) 30 dag winogron po 15 zł za kg jest
niż ciastko za 5 zł.​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

a) 2 chleby po 2.45 zł są tańsze  niż 8 bułek po 69 gr

b) 30 dag winogron po 15 zł za kg jest  tańsze niż ciastko za 5 zł

Odpowiedź:

a) 2 chleby po 2.45 zł są tańsze

niz 8 bułek po 69 gr.

b) winogrona są tańsze niż ciastko

Mam nadzieje że jest dobrze miłego dnia