👤

hej proszę p szybkie rozeiązanie tych działań/zadania

a) z-cena za zeszyty
0,60 zł × 3=1,80 zł- cena za ołówki

4z + 1,80=7

b) c-cena za 4 zeszyty
3c- cena za 3 kg ziemniaków

3c + 4,60=10


i proszę o dalsze rozwiązanie tych działań dam naj​