Odpowiedź :
Odpowiedź:
v=[tex]\frac{s}{t}[/tex]
t=[tex]\frac{s}{v}[/tex]
1. dla v=50km/h
t= [tex]\frac{240km}{50\frac{km}{h} }[/tex]=4,8h
2. dla v=60km/h
t=4h
3. dla t=3h
v=[tex]\frac{240km}{3h}[/tex]=80km/h
4. dla t=2,5h
v=96km/h
Odpowiedź:
v=[tex]\frac{s}{t}[/tex]
t=[tex]\frac{s}{v}[/tex]
1. dla v=50km/h
t= [tex]\frac{240km}{50\frac{km}{h} }[/tex]=4,8h
2. dla v=60km/h
t=4h
3. dla t=3h
v=[tex]\frac{240km}{3h}[/tex]=80km/h
4. dla t=2,5h
v=96km/h