Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = 400 cm^2 = 20*20
a = 20 cm
H = ?
V = P podstawy * H
potrzeba rysunku albo więcej danych czy jest to sześcian lub ile wynosi wysokość bo nie da się tego obliczyć
Odpowiedź:
P = 400 cm^2 = 20*20
a = 20 cm
H = ?
V = P podstawy * H
potrzeba rysunku albo więcej danych czy jest to sześcian lub ile wynosi wysokość bo nie da się tego obliczyć