Odpowiedź :
Odpowiedź:
27 J
Wyjaśnienie:
W - praca
h - wysokość ( 90 cm = 0,9 m )
F - siła ( 30N )
W = F * S = F * h = 30 N * 0,9 m = 27 J
Odpowiedź:
27 J
Wyjaśnienie:
W - praca
h - wysokość ( 90 cm = 0,9 m )
F - siła ( 30N )
W = F * S = F * h = 30 N * 0,9 m = 27 J