Zadanie w załączniku

P=1450 W
Pmax=1700 W
t=30 min = 1800 s
W=?
W=P*t
W=1450*1800
W=2,6 MJ (nominalnie)
Wmax=1700*1800
Wmax=3,1 MJ (maksymalnie)