Odpowiedź :
Odpowiedź: 27,3g C
reakcja;
12u 44g
C +O2--> CO2
x 100g
12g C------ 44g CO2
x ------ 100g CO2
x= 12g*100g/44g
x= 27,3g C
odp: W tej reakcji nalezy użyc 27,3g C,by uzyskać 100gCO2
Odpowiedź: 27,3g C
reakcja;
12u 44g
C +O2--> CO2
x 100g
12g C------ 44g CO2
x ------ 100g CO2
x= 12g*100g/44g
x= 27,3g C
odp: W tej reakcji nalezy użyc 27,3g C,by uzyskać 100gCO2