👤

kilogram cukierków Kosztuje 25 zł Ile kilogramów tych cukierków można kupić za 23,80 zł???​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1 kg    -        25 zł

|:125            | :125

0,008 kg -  0,2 zł

    | *119        | *119

 0,952kg - 23,80 zł