👤

samochód dostawczy zużywa 11 litrów paliwa na 100 km każdego dnia samochód pokonuje trasę wynoszącą 80 km Ile litrów paliwa zużywa w ciągu 6 dni​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

80*6=480

480:100=4,8

4,8*11=52,8

Szczegółowe wyjaśnienie: