Odpowiedź:
0,6 x 4,35=2,61 zł (pomarańcze)
1,25 x 3,2=4 zł (banany)
0,4 x 7,45=2,98 zł (gruszki)
2.61+4+2,98=9,59zł (razem)
Odp. Pani Ania zpłaciła razem 9,59 złoty.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Proszę :)