Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]m=200kg\\s=1,5m\\W=F*s\\F=m*g\\F=200kg*10\frac{m}{s^2}=2000N\\W=2000N*2,5m=5000J=5kJ[/tex]
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
[tex]m=200kg\\s=1,5m\\W=F*s\\F=m*g\\F=200kg*10\frac{m}{s^2}=2000N\\W=2000N*2,5m=5000J=5kJ[/tex]
Wyjaśnienie: