👤


Zad. 1 lle czasu potrzebuje auto jadące z prędkością 54 km/h na przejechanie drogi o długości 50 m?


Odpowiedź :

Odpowiedź:

dane:

V 54km\h

s 50m = 0,05km

Szukane

t =?

t=s\V

t = 0,05\54 = 0,0009259h

9259\10000000 * 60 = 0,055554 = 0,06min

nie jestem pewna ale chyba tak

Go Studier: Inne Pytanie