Pomoże ktoś? to też potrzebuje ma dziś na około 18

Odpowiedź:
2. A
3. A
4. 4000×0,1=400
4000+400+500=4900zł tyle wydała w grudniu
5. 3,60×0,25=0,9
3,60-0,9=2,7
3×3,60+4×2,70=10,80+10,80=21,60zł tyle zapłaci
Szczegółowe wyjaśnienie: