Odpowiedź :
Odpowiedź:
U = 220V
I = 5 A
t = 15 min = 15*60s = 900s
--------------------------------------
W = ?
W = P*t = U*I*t = 220V*5A*900s = 990 000 J
W = 990 000J = 0,99 MJ
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
U = 220V
I = 5 A
t = 15 min = 15*60s = 900s
--------------------------------------
W = ?
W = P*t = U*I*t = 220V*5A*900s = 990 000 J
W = 990 000J = 0,99 MJ
Wyjaśnienie: