Odpowiedź :
Odpowiedź: 3200mg
reakcja: C + O2-->CO2
1,2g +x = 4,4g
x = 4,4 g-1`,2g
x= 3,2 g tlenu
1g ---1000mg
3,2g ---- x
x = 1000mg*3,2g/1g
x= 3200mg
odp: W tej reakcji wzięłó udział 3200mg tlenu
Odpowiedź: 3200mg
reakcja: C + O2-->CO2
1,2g +x = 4,4g
x = 4,4 g-1`,2g
x= 3,2 g tlenu
1g ---1000mg
3,2g ---- x
x = 1000mg*3,2g/1g
x= 3200mg
odp: W tej reakcji wzięłó udział 3200mg tlenu