Odpowiedź :
Odpowiedź:
t=8.00 -7.55 =5min
6km/h =6000/60 m/min =100m/min
s=V*t
V - prędkośc codzienna
V*5=(V-100)*(5+2)
5V=7V+700
7V-5V=700
2V=700 /:2
V=350m/min prędkośc
s=350m/min *5min =1750m =1,75 km odleglość
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
t=8.00 -7.55 =5min
6km/h =6000/60 m/min =100m/min
s=V*t
V - prędkośc codzienna
V*5=(V-100)*(5+2)
5V=7V+700
7V-5V=700
2V=700 /:2
V=350m/min prędkośc
s=350m/min *5min =1750m =1,75 km odleglość
Szczegółowe wyjaśnienie: