👤

jak długo musi biec sportowiec z prędkością 4m/s, aby pokonać dystans 1200m​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

t=?

s= v/t

t= s/v

s= 1200m

v= 4m/s

t= 1200m/ 4m/s= 300s = 5 minut

Szczegółowe wyjaśnienie:

jeżeli pomogłam daj naj :))

Odpowiedź:

1200m : 4m/s = 300s = 5minut

Szczegółowe wyjaśnienie:

Czas = droga : prędkość