Proszę o szybką pomoc
Daje naj!!!

Odpowiedź:
F = 30N
a = 2 m/s²
-------------------
m = ?
F = m*a /:a
F/a= m
m = F/a = 30N/2m/s² = 15 kg
m = 15 kg