Pomorze ktoś bo wcale tego nie ogarniam na teraz!!! Z góry dzięki.

Odpowiedź:
4700 g, 2013g, 1208 dag,9300 kg,160 kg, 60t, 90 dag,5kg i 800g, 4kg i 60 dag, 2 t i 300kg
60 dag = 600g
0,6 kg = 18zł
0,1 kg= 18:6= 3zł
1kg = 3x 10= 30zł
proszę Bardzo